Güvenilir

WhatsApp Messenger

official-app
35.25MB
Mağazadan İndirilenler 50k - 250k
Sürüm 2.19.110 1 gün önce

WhatsApp Messenger açıklaması

WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Mesaj, sesli arama, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS'ten WhatsApp'a geçiş yapın.
NEDEN WHATSAPP KULLANMALI:
• ÜCRET YOK: WhatsApp, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Böylece her mesaj veya arama için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.* WhatsApp kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti yoktur.
• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alın.
• ÜCRETSİZ ARAMA: Aileniz ve arkadaşlarınızı, başka bir ülkede olsalar bile, WhatsApp Araması kullanarak ücretsiz arayın.* WhatsApp aramaları, telefonunuzun konuşma paketindeki dakikalarınız yerine İnternet bağlantınızı kullanır. (Not: Veri ücreti uygulanabilir. Daha fazla bilgi için operatörünüze danışın. Ayrıca, 155 Polis imdat ve diğer acil servis numaralarına WhatsApp ile ulaşılamamaktadır).
• GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup konuşmalarının tadını çıkartın, böylece aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca iletişimde kalın.
• WHATSAPP WEB: Bilgisayarınızın tarayıcısından da WhatsApp mesajı alıp gönderebilirsiniz.
• ULUSLARASI ÜCRET YOK: Uluslararası WhatsApp mesajı göndermenin ekstra bir maliyeti yoktur. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin ve uluslararası SMS ücretinden kurtulun.*
• PIN VE KULLANICI İSİMLERİNE HAYIR DEYİN: Başka bir PIN veya kullanıcı adı hatırlamayı neden kafanıza takacaksınız ki? WhatsApp, tıpkı SMS gibi, telefon numaranızla çalışır ve var olan telefon rehberinizle kolayca eşleşir.
• OTURUM AÇMA/KAPATMAYA GEREK YOK: WhatsApp'la her zaman bağlı durumdasınızdır, böylece hiçbir mesajınızı kaçırmazsınız. Oturumunuz açık mı, kapalı mı karışıklığı yaşamazsınız.
• KİŞİLERİNİZLE KOLAYCA BAĞLANIN: Telefon rehberiniz, WhatsApp'ı olan kişilerinizle sizi kolayca ve hızlıca bağlar. Bu sayede hatırlaması zor kullanıcı isimlerini eklemenize gerek kalmaz.
• ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimleri kaçırdığınızda veya telefonunuz kapalı olsa bile WhatsApp, uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar bu son mesajlarınızı saklar.
• VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, kişi bilgisi gönderip alın, özel arka plan belirleyin ve bildirim seslerini ayarlayın, sohbet geçmişinizi e-postalayın, tek seferde birçok kişiye toplu mesaj gönderin ve çok daha fazlasını yapın!
*Veri ücreti uygulanabilir. Detaylar için operatörünüzle iletişime geçin.
---------------------------------------------------------
Sizden haber almak bizi her zaman mutlu eder! Eğer bir öneriniz, sorunuz veya merak ettiğiniz konu varsa lütfen bize e-posta ile ulaşın:
android-support@whatsapp.com
veya bizi twitter'da takip edin:
http://twitter.com/WhatsApp
@WhatsApp
---------------------------------------------------------

Daha fazla göster

WhatsApp Messenger için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

2.25
4
5
0
4
1
3
1
2
0
1
2

WhatsApp Messenger üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
WhatsApp Messenger hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

WhatsApp Messenger ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 6
needs licence bayrak
Lisans gerekli 2
fake bayrak
Sahte uygulama 1
virus bayrak
Virüs 2
official app mağaza avatarı
official-app Mağaza 4.47k 6.73M

APK hakkında WhatsApp Messenger bilgi

APK Sürüm 2.19.110
Uyumluluk Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich)
Geliştirici WhatsApp Inc.


İndirme: WhatsApp Messenger APK
İndir