Güvenilir

WhatsApp Messenger

mipicks-store
36.59MB
Mağazadan İndirilenler 50M - 250M
Sürüm 2.19.264 2 gün önce

WhatsApp Messenger açıklaması

WhatsApp from Facebook

WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, aileniz ve arkadaşlarınıza mesaj alıp göndermenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya varsa Wi-Fi) kullanır. Mesaj, sesli arama, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS'ten WhatsApp'a geçiş yapın.

NEDEN WHATSAPP KULLANMALISINIZ:

• WHATSAPP ÜCRETSİZDİR: WhatsApp, arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya varsa Wi-Fi) kullanır. WhatsApp kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemenize gerek yoktur.

• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve sesli mesaj gönderip alabilirsiniz.

• ÜCRETSİZ ARAMALAR: Ailenizi ve arkadaşlarınızı, başka bir ülkede olsalar bile, WhatsApp Araması kullanarak ücretsiz arayabilirsiniz.* WhatsApp aramaları, telefonunuzun konuşma paketindeki dakikalarınız yerine İnternet bağlantınızı kullanır. (Not: Veri ücreti uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun. Ayrıca, 155 Polis İmdat ve diğer acil servis numaralarına WhatsApp aracılığıyla ulaşılamamaktadır).

• GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup sohbetlerinin tadını çıkarabilir, böylece ailenizle ve arkadaşlarınızla kolayca haberleşebilirsiniz.

• WHATSAPP WEB: Bilgisayarınızın tarayıcısından da WhatsApp mesajı alıp gönderebilirsiniz.

• ULUSLARARASI ÜCRET YOK: Uluslararası WhatsApp mesajı göndermek için ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edebilir, uluslararası SMS ücretinden kurtulabilirsiniz.*

• KULLANICI ADI VE PIN KULLANMANIZA GEREK YOK: Başka bir PIN veya kullanıcı adı hatırlamayı neden kafanıza takacaksınız ki? WhatsApp, tıpkı SMS gibi, telefon numaranızla çalışır ve var olan telefon rehberinizle kolayca eşleşir.

• OTURUMUNUZ HEP AÇIK: WhatsApp ile her zaman bağlı olacağınız için hiçbir mesajı kaçırmayacaksınız. Ve oturumunuzun açık mı yoksa kapalı mı olduğunu düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

• KİŞİLERİNİZLE KOLAYCA İLETİŞİME GEÇİN: Telefon rehberiniz, WhatsApp kullanan kişilerinizle kolayca ve hızlıca iletişime geçmenizi sağlar. Bu sayede hatırlaması zor kullanıcı adlarını eklemenize gerek kalmaz.

• ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimleri kaçırdığınızda veya telefonunuz kapalı olduğunda WhatsApp, uygulamayı kullanacağınız bir sonraki sefere kadar son mesajlarınızı saklar.

• VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, kişi bilgisi gönderip alın, özel arka planlar belirleyin, bildirim seslerini ayarlayın, sohbet geçmişinizi e-postalayın, tek seferde birçok kişiye toplu mesaj gönderin ve çok daha fazlasını yapın!

\*Veri ücreti uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.

---------------------------------------------------------
Sizden haber almak bizi her zaman mutlu eder! Eğer bir öneriniz, sorunuz veya merak ettiğiniz konu varsa lütfen bize e-posta ile ulaşın:

android-support@whatsapp.com

Veya bizi twitter'da takip edin:

http://twitter.com/WhatsApp
@WhatsApp
---------------------------------------------------------

Daha fazla göster

WhatsApp Messenger için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4.23
9436
5
4k
4
4k
3
677
2
203
1
329

WhatsApp Messenger üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
WhatsApp Messenger hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

WhatsApp Messenger ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 6
needs licence bayrak
Lisans gerekli 1
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 1
mipicks store mağaza avatarı
mipicks-store Mağaza 16.57k 179.61M

APK hakkında WhatsApp Messenger bilgi

APK Sürüm 2.19.264
Uyumluluk Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich)
Geliştirici WhatsApp Inc.


İndirme: WhatsApp Messenger APK
İndir